• Chci koupit

Chci koupit

Chcete se účastnit aukce?

Zaujaly Vás některé pozemky, které nabízíme v aukcích nebo sháníte pozemky v určitém katastru a naleznete je v naší nabídce? Pokud ano, tak se zaregistrujte (registrace zdarma). Stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář, vyjádřit souhlas s obchodními podmínkami a v poslední řadě prokázat svoji totožnost.

Totožnost prokážete stažením dokumentu "Doklad o prokázání totožnosti", který naleznete zde. Tento doklad si prosím vytiskněte, vyplňte povinné položky a podepište (podpis musí být ověřený). Podpis si můžete ověřit např. u notáře, na obecním úřadě nebo na poště (služba CZECHPOINT). Následně tento doklad zašlete na adresu ORCA ESTATE a.s., Jungmannova 907/38, 697 01 Kyjov. Pokud budete chtít doručit autentizaci elektronicky, potom proveďte autorizovanou konverzi do elektronické podoby u notáře, na obecním úřadě nebo na poště (služba CZECHPOINT). Můžete také zaslat do naší datové schránky (6mdzkvm). Pokud si nejste jistí (zejména u menších obecních úřadů a poštovních poboček), potom se o dostupnosti služby autorizované konverze předem telefonicky informujte.

Po registraci a prokázání totožnosti, resp. jakmile od Vás obdržíme doklad prokazující Vaši totožnost, dojde k aktivaci Vašeho uživatelského účtu a Vy se můžete pod svými přihlašovacími údaji, které jste zadali při registraci, přihlásit do systému a následně se připojit do aukce.

Hlavní podmínkou, abyste se mohli účastnit aukce a podávat nabídky, je úhrada požadované jistoty k příslušné aukci. Požadovaná jistota musí být připsána na náš účet  č. 6359292/0800 nejpozději 3 dny před konáním aukce, doporučujeme tedy uhradit jistotu v dostatečném předstihu. Výši požadované jistoty zjistíte v detailu každé aukce. Pokud se budete chtít konkrétní aukce účastnit, musíte se přihlásit a v detailu aukce kliknout na "Připojit se do aukce". Obratem Vám na Váš email uvedený při registraci přijdou platební instrukce ke složení jistoty k aukci. Po uhrazení požadované jistoty, resp. po připsání jistoty na náš účet, splníte poslední podmínku a můžete se účastnit aukce. 

U některých aukcí nemusí být jistota požadována. Po připojení se do aukce dojde k Vaší aktivaci.


Jak učinit příhoz?

Způsoby podání nabídky v průběhu aukce:
1) podání první nabídky - první příhoz učiníte kliknutím na tlačítko "potvrdit", tímto potvrdíte počáteční cenu aukce
2) podání nabídky, která převyšuje dosud nejvyšší cenu nejméně o minimální příhoz
3) podání nabídky ve výši "ceny ihned k prodeji“, je-li tato cena stanovena 
Pokud je podána nabídka dle bodu 1. a 2. v období 5 minut před plánovaným koncem aukce, je konec aukce posunut o dalších 10 minut. Konec aukce může být tímto způsobem posunut i opakovaně.
Podáním nabídky každý účastník stvrzuje, že se s uvedenými nabízenými nemovitostmi řádně seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami aukce, tj. včetně smluvních podmínek na převod nemovitostí a úhrady kupní ceny.
Důležité upozornění:
U probíhající aukce, pokud se ji účastníte, doporučujeme provést obnovu stránky (refresh), klávesová zkratka F5 nebo CTRL + F5.
Volejte 775 968 619

Poslat příteli odkaz

Vaše jméno * Vaše příjmení *
Váš email * Email přítele *
Váš email *
Zpráva příteli
Opište kontrolní text

Nahlášení chyby

Jméno * Příjmení *
Váš email *
Váš email *
Popis chyby *
Opište kontrolní text