• Chci prodat

Chci prodat

Rozhodli jste se, že chcete prodat Váš pozemek?

Pokud ano, tak Vám nabízíme možnost prodeje formou elektronické aukce - soutěže o nejvyšší nabídnutou cenu. Jedná se o jednoduchý, přehledný a rychlý prodej pozemků formou veřejné soutěže o nejvýhodnější nabídku ceny.

Vaši nabídku pozemků zveřejníme na našem aukčním portále a nabídneme ji zájemcům, kteří se v případě zájmu utkají v soutěži o nejlepší cenu. Tržní cenu pozemku zajistí právě nejlépe otevřená soutěž zájemců. Prodej přes aukci je prodej za skutečné tržní ceny v místě a čase obvyklé. Máte jistotu, že pozemek neprodáte pod cenou. Eliminujete tím chybné nastavení prodejní ceny.

Aukce je především výhodná v případech, kdy jako prodávající nedokážete přesně určit cenu. V aukci s dostatečným počtem zájemců je prodávající schopen realizovat prodej za přiměřenou cenu, zatímco při přímém jednání s jedním nebo i více zájemci může prodat pod cenou.

Zaujala Vás tato forma prodeje a máte zájem využít naše odborné služby v oblasti prodeje pozemků?

Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat. Připravte si dále jednotlivé podklady - čísla LV, popř. seznam parcel a nájemní smlouvy, pokud pozemky pronajímáte. Ve formuláři nám můžete tyto požadované podklady formou přílohy nahrát.

Pokud se rozhodnete Vaše pozemky v aukci prodat, uzavřeme s Vámi výhradní zprostředkovatelskou smlouvu. Následně zpracujeme Vaši nabídku a zveřejníme ji na našem webovém portále www.orcaaukce.cz. V rámci našich komplexních služeb zajistíme právní servis (sepis kupní smlouvy a úschovu peněz u advokáta).

Druh nemovitosti: *
Požadovaná cena: *
Adresa: *
Katastrální uzemí: *
Číslo LV: *
Čísla parcel: *
Popis:
Nabízí nemovitost i jiná realitní kancelář:
Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Příloha:
 
 
Opište text: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Volejte 800 34 34 34

Poslat příteli odkaz

Vaše jméno * Vaše příjmení *
Váš email * Email přítele *
Váš email *
Zpráva příteli
Opište kontrolní text

Nahlášení chyby

Jméno * Příjmení *
Váš email *
Váš email *
Popis chyby *
Opište kontrolní text